KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10974192
nr 1097 4192
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), hus, signerad, -78, bladets mått: 70x65
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:55:51
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
20 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Lis Husberg (f. 1920)